Bluapple – rewolucja w oszczędzaniu żywności

Share

Polacy wyrzucają masowo jedzenie. To nie opinia, tylko fakt. Badania wykazują, że 45% Polaków (dane z 2017r.) przyznaje się do marnowania żywności. Szacuje się, że przeciętna 4 osobowa rodzina rocznie wyrzuca do śmieci jedzenie warte 2500 zł.

Produkty Bluapple zostały opatentowane oraz są produkowane w Stanach Zjednoczonych, gdzie są dostępne od lat. Już dziś bez problemu możemy sięgnąć po produkty także w Polsce.

Sięgnij po Bluapple i oszczędzaj czas i pieniądze

Zapytaliśmy klientów Bluapple jak zmieniło się ich życie po zastosowaniu wkładów przedłużających świeżość owoców i warzyw. Zdecydowana większość osób jako największą zaletę wymienia, że nie muszą każdego dnia wychodzić do sklepu po zakupy aby w lodówce umieścić świeże produkty. Dzięki zastosowaniu  omawianych rozwiązań warto robić zakupy na zapas i cieszyć się wolnym czasem.

Ekologiczne wkłady

Stosowane wkłady są wypełni ekologiczne. Po skończeniu ich działania nie trzeba martwić się segregacją śmieci i zastanawiać do jakiego pojemnika należy je umieścić. Wkłady składają się z naturalnego pyłu wulkanicznego i po zakończeniu użyteczności w kuchni doskonale sprawdzają się jako w pełni naturalny i bogaty w substracie nawóz.

Wystarczy nawet na 3 miesiące!

Jeżeli myślisz, że musisz często wymieniać wkłady i kupować nowe to jesteś w błędzie. Odpowiednie stosowanie wkładów Bluapple sprawia że wymienić wkład na nowy możesz dopiero po upływnie trzech miesięcy. Dodatkowo nie musisz kupować całych pojemników. Producent umożliwia kupowanie samych wkładów, dzięki czemu możemy oszczędzić pieniądze.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *